Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gombinyó

    őstag

    Üdv.

    Videokártyát keresek HTPC-be. A lényeg, hogy 3 megjelenítőt tudjon kezelni. Az egyik egy monitor DVI bemenettel, 1680x1050 felbontással. A másik egy fullhd TV HDMI bemenettel. A harmadik egy Onkyo TX-SR806-os erősítő, HDMI bemenettel. Az erősítőre csak a hang menne HDMI porton keresztül.

    Kábelek:
    Monitor: DVI-DVI
    TV: DVI-HDMI
    Erősítő: HDMI-HDMI

    Sajnos a brazos lapra integrált HD6320-al nem tudom megoldani, mert egyszerre csak 2 kimenetet tud kezelni.
    Néztem AMD kártyákat, de azt olvastam az eyefinityhez az egyik eszköznek támogatnia kell a display portot. Nálam meg ez szerintem nem teljesül, bár nem értek hozzá. Elképzelhető, hogy Sapphire HD6450-el meg lehetne oldani?

    Asus GT640 valószínűleg jó lenne, de ha olcsóbban meg lehet oldani akkor ezt elvetném.

    Ajánljatok valamit megoldást! Köszi!

  • Gombinyó

    őstag

    Hello!

    Használ valaki két HDMI kimenetes kártyát?
    Ide már leírtam az elméleti elképzelésem, de lehet, hogy topikot tévesztettem.

    Szerintetek ezzel a kártyával [link] mehet 3 digit kimenet egyszerre? Jelenleg a HDMI az erősítővel van összekötve, amin nem megy át a 3D DB, mert csak 1.3a-s szabványt tud (mármint az erősítő). Ha működne a dolog akkor ezzel a kártyával az egyik HDMI csak az erősítőé lenne, a másik pedig menne közvetlen a TV-be így megmaradnának a HD hangok és a 3D is. Plusz ezekkel egy időben egy hagyományos monitort is ki kellene szolgálnia DVI-on keresztül. Életképes dolog lenne ez?
    Splitterekkel nem akarok vergődni, mert vagy tudják amit rájuk írnak, vagy nem. Meg egy normális már majdnem ott van árban mint ez a kártya.

Új hozzászólás Aktív témák