Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csupingo

    veterán

    válasz WWallace #96112 üzenetére

    Mindet nem néztem meg, mert egész szép listád van, de általában a különbségek: méret, hűtés, ventilátorok száma, hangerő, hőfok, plusz tápcsatlakozó. A felsoroltak között volt pl. lp (low profile) kártya is. A fő kérdés, hogy vannak e extra kitételeid. Pl. ne legyen plusz tápcsati, max. méret, vagy csak lp kártya jöhet szóba, terhelés nélkül lekapcsolja e a ventilátort, stb. Ha ilyen nincs, akkor egész bátran lehet választani az 1050 ti kinálatból, mert nem olyan meleg és nem olyan zajosak ezek a kártyák. Én egy normál méretű 2 ventilátorost választanék a helyedben, 48 ezer körül. A szakikat és a tulajokat érdemesebb kérdezni. Igazából panaszt csak a legolcsóbb szinte fix ventilátor fordulattal rendelkező kártyákról hallottam, a többi egész bátran vállalható.

    Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

  • athomi

    veterán

    válasz WWallace #96112 üzenetére

    - ZOTAC ZT-P10510A-10L GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 Mini PCIE
    Aktív hűtés, egyventis, nincs vele gond. Ha jó árban van veheted.

    - GIGABYTE GV-N105TOC-4GL GeForce GTX 1050 Ti OC PCIE
    Low profile kártya, hanyagold, kivéve ha kifejezetten LP kártyára van szükséged.

    - GIGABYTE GV-N105TD5-4GD GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 PCIE
    Félpasszív (idle állnak a ventik), ajánlott, főleg ha jó árban van.

    - GIGABYTE GV-N105TOC-4GD GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 OC PCIE
    Félpasszív (idle állnak a ventik), picit nagyobb a borda mint az előző Giga kártyán és ezen már 2 venti csücsül. Ajánlott. Ha közel egy árban van az előzővel, akkor veheted vele szemben ezt.

    - PALIT NE5105T018G1-1070F GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 StormX PCIE
    Aktív hűtéses, egyventis, nincs vele gond, de nem ez a leghalkabb.

    - ASUS PH-GTX1050TI-4G GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 PCIE
    Aktív hűtéses, egyventis, nincs vele gond.

    - GAINWARD 3828-BLISS GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 PCIE
    Aktív hűtés, egyventis, fix vagy közel fix fordulatú enyhén hangos ventije miatt nem ajánlott!

    Kiegészítő tápcsatit egyik sem igényel. Baromira dióhéjban ennyi. Ha dobnál árakat tudnánk ajánlani.
    Nagyjából ismerve az árakat a 2 Gigabyte közül választanék.

    [ Szerkesztve ]

  • Csupingo

    veterán

    válasz WWallace #96112 üzenetére

    A palit-nál láttam most, hogy játékot is adnak hozzá. Esetleg ha érdekel a játék, vagy el tudod adni, akkor ebből a szempontból az se lenne rossz. Én kb. ilyen sorrendben választanék:
    1. GIGABYTE GV-N105TOC-4GD
    2. GIGABYTE GV-N105TD5-4GD
    3. PALIT NE5105T018G1-1070F
    4. ASUS PH-GTX1050TI-4G
    5. ZOTAC ZT-P10510A-10L

    [ Szerkesztve ]

    Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

Új hozzászólás Aktív témák