Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ST05

    őstag

    válasz Mate #39240 üzenetére

    látszat ellenére az asus DC is valamiféle műanyag kompozit, ez nem mérvadó!
    Vas a hűtésbe kell minden gramm, a burkolat ugy jó ,ha műanyag, akármilyen furán is hagzik ,ez így van.
    Asus valóban sok picit 94 ért, Zotac ami az 5év miatt is mernék javasolni, viszont abbol is csak a drágább AMP verzió van, ez is kiesik.. :((( sima zotac még előkerülhet, akkor érdekes lehet. Itt a Palit hacsak picikét, de halkabb magasabb órajelek ellenére is, mint az msi
    én speciel 760-at nem vennék 70ért, csak 60 ért,mint aprón is vannak,egész hasonló teljesitményü 660Ti-k
    már 50 alatt is előfordulnak, szóval én maradnék a 770-nél .
    Msi nekem nem szimpatikus, komolytalan gammer kölöknek való érzetet kelt bennem, barna PCB, és a bordázat sem tűnik hatalmasnak, vrm hűtése pedig minimális, bár ez inkább 280xnél jött elő, mint probléma, de akkor is enged sejtetni valamit... :( Fekete NYÁKos gigát is merném vállalni OC 85k ért, guru3d-n ugyanugy 39dB mint az MSI..
    msi véleményem szerint majd a 290(X) eknél tesz le szépet s jót az asztalra, ahol végre túlméretezték a bordát, kap hátlapot, , és tisztes vrm hütést...
    Kiki18 -al azon elmélkedtünk, hogy a gaming hütés szerintem elég a 660-ra 760,270x-re, de 770 és 280x eken már kevésnek bizonyul, nem véletlen van a HAWK változat ( ami 770 nél ugye nincs ,csak lighting)
    ezért is volt szükség ugye a 290-eken már agyon vasazni :) oda édeskevés lett volna.
    nem lebeszélni akarlak a gamingröl, mint fentebb irtam kissebbekre nagyon rendben van, de 770/280xnél én másfele kacsingatnék ..ugye sejtet valamit, hogy 110wattos 660on is ez van, meg a sokkal nagyobbakan is? :F
    Jó a gaming, de szvsz nem ekkora kátyákon már.. azért

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák