Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz Grave_444 #10828 üzenetére

    Ha vlki Nvidia kártyát akar venni,annak értelemszerűen megvan a miértje! Nem szeretnének drive-eket állandóan váltogatni és egy stabil rezzenés mentes játékélményt akarnak. Az Nvidia azért drága mert 1000X stabilabb egy Radeonnál játék alatt,ha tetszik,ha nem ez így van és tény! Lehet erős Radeon csak példaként,de ha elém tennének egy árban egy HD7950-et és egy GTX660-at,szó nélkül az Nvidia-t választanám. Ahogyan most is egy HD7750-et váltottam le GTX650-re.

    "Pórálom elmagyarázni olyannak, aki GTX 650-ből 2GB-ost vett."

    Ezt a kártyát a munkahelyem jóvoltából szereztem mindössze 15k-ért,így az én garanciális HD7750 kártyámat eladtam és még pénzem is maradt. ;) Ha választanom kellet volna, nyilván egy ilyen szériás kártyából feleslegesnek tartottam volna a 2GB-ot. Viszont épp árulom mert nagyobbra váltani szeretnék,és Nvidia kártyára természetesen! :)

    Szóval,ha valaki Nvidia kártyát akar,az tudja hogy miért,és felesleges lebeszélni. Fel tesz egy driver-t és máris játszhat micro lagolások nélkül. AMD sosem tudott a kártyáihoz normális Driver-t írni. Lehet hogy az Nvidia valamivel (1-2%) lassabb de legalább arra tudod használni amire készültek, azaz játszani és nem csak arra, hogy fórumról fórumra keresed azt a drivert és azt a tapasztalatot amivel a kártya normálisan működésre bírható! Egyszer kell megvenni,hozzárakva azt a plusz 5-10k-t és soha nem lesz gondod ilyen procedúrákkal. Sztem plusz 5-10k ennyit simán megér. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Mans20

    addikt

    válasz Grave_444 #10828 üzenetére

    A gtx650ti től már lehet van értelme 2gb-nek Abu szerint,11148-51 hsz [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák