Új hozzászólás Aktív témák

  • N@idia

    őstag

    Lenne egy kis probléma amit meg kéne oldani, de egyszerűen tehetetlen vok. A paraméterek adottak I5 2500K Gigabyte Gtx 960 G1 8Gb ram 600W táp minőségi Corsair
    A probléma az hogy hatalmas fps droppok vannak szinte minden játékban és nem tudom a megoldást erre. Szerencsétlen haverom már a haját tépi mindhiába remélem vagy is hátha ti tudtok segíteni a gondjában. A gond az hogy a játékok alatt egy ideig tök jól fut minden mondok egy példát FC4 ultra beállítás stb 45-60 fps között ingadozik egy darabig aztán fogja magát és a kártya kihasználtsága lecsökken 10-40% közé 1 percre aztán vissza 99%-ra random eközben az fps monitorozva 50-ről leesik 25-28 de (10-15) közé is a ryse son of rome alatt először azt gondoltam a kártya hőmérséklete okozhatja de azt írja 55-65fok között van tehát ez nem igazán lehet baj és tanácstalan vok mi okozza aminek momentán nem is kéne hogy legyen , de ugyan ez tapasztalható a ryse son of rome battlefield 4 stb játékoknál is. Haverom küldött videókat hogy másoknak ugyan ez a kártya van és stabilan fut 45-60 fps között. Mivel én raktam össze a gépét így hozzám fordult, de gőzöm sincs mit tudnék tenni :F A kártya kb 3 hetes itt vettem az aprón de szinte még új esetleg lehet kártya hiba ? Nem igazán tudok másra gondolni így hirtelen :(

    [ Szerkesztve ]

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák