Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz E34525 #57464 üzenetére

    GTX 770-et sztem használtan érdemes venni, 70k (-alku) körül hozzájutsz garival.

    Proci: játéka válogatja. Sajnos van pár, aminek semmi sem elég (BF4, Starcraft2), és még a csúcsprocik továbbhúzásából is profitálnak. Hogy megéri-e? Egy K-s procit kb 4.6GHz-ig tudsz tuningolni nyugodt körülmények között, ez egy 4690K-nak kb 20%. Ezzel simán hozza a következő 1-2 generáció szorzózáras csúcsmodelljeinek teljesítményét, ergo sztem megéri.

    Procinak simán jók a "régi" Ivy és Sandy Bridge modellek (3570K, 3770k) - ugyanúgy meg lehet húzni őket, mint a Haswellt és CPU teljesítményben alig van különbség.

    Pontosan mi férjen bele a 210-be?

    Konkrét javaslat i5-3570K: 50eFt, Jobbféle lap: 25-30eFt (pl)
    RAM: amit írtál, 8GB Vengeance, 25eFt
    Táp: okés az FSP, 18eFt
    Winyó 14eFt

    Eddig szumma kb 135eFt. Ha már csak a vidkari hiányzik (pl van ház, ODD), akkor maradt 75k VGA-ra. Ebbe továbbra is belefér a gtx 770, illetve 2-3 év múlva annyi lesz csak az upgrade VGA-cserénél, hogy veszel még egy tuninghűtőt a procira.

    #57467: Ahogy nézem, a táp+winyó még húzza a számlát, ebben a körben nemigen lesz meg a 970:( De inkább egy erős alapot javaslok én is, amit nem kell az első VGA-váltáskor kukázni.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák