Új hozzászólás Aktív témák

  • 543g45gfdgfd

    csendes tag

    Üdv VGA guruk!
    Olvasgattam miket írtok, eleinte kezdtem kicsit képbe kerülni, a végére megint ott jártam ahol a part szakad. :)
    2009-ben vettem egy konfigot videó gyártásra meg mint munkaeszköz.

    1. Gigabyte GA-EX58-UD5 alaplap
    2. Intel Core i7 2,66GHz 8MB dobozos Socket 1366 i7-920 ,
    3. 12GB 1600MHz DDR3 RAM Corsair
    4. Gigabyte N26OC-896H-B GTX260 896MB DDR3 PCIExpress
    5. Enermax Chakra ECA-3050BS táp nélküli fekete ház
    6. Corsair PSU-620HX 620W moduláris tápegység

    Ehhez keresek új VGA-t, mert lehet vélhetően csak szoftver/driver baj (vagy újra kéne húzni 5 év után a Win-t :D ), de a projektor miatt fél éve elkezdte azt hogy a gép indulásakor a monitor kikapcsol, no signal-villogás. Néha a monitor áramtalanítása megoldotta. Ha kihúztam a projektort és úgy indult a gép, néha akkor is bajos volt. Új VGA kábel sem oldotta meg. 1 hete kb 3. újraindítás után sem kapcsolt be a monitor, csak a gombja villogott (6éves Belinea) eldurrant az agyam és vettem egy új LG monitort. 4napig király volt, most az is elkezdte. :D :W Így majdnem vettem egy 7500Ft os passzív VGA kártyát, mert hogy 1-2 éve már tkp nem játszok vele (max a Heroes III-al de az meg egy turmixgépen is megy).
    Ugyanakkor az új FarCry-t azért csak kipróbálnám majd téli szabadság alatt ;) , annak meg kell egy jobb vga.

    A kérdésem hogy az r7 260x -re írtátok hogy sok a baj velük, de mik ezek? Mert 30körül áldoznék rá max, ennyiért meg tkp ez a legjobb, nem?

    A 4. pontban lévő kártyám pár sörért még el lehet cserélni?
    köszi

Új hozzászólás Aktív témák