Új hozzászólás Aktív témák

  • gameresboy

    aktív tag

    Sziasztok!

    Futok még egy kört, hátha valakinek van hasonló problémája, vagy volt és megoldódott.

    A gép konfigja:
    ASRock B75 Pro3-M, Intel Core i5 3470, 4GB RAM, Chieftec CTG-500 80P, WD 1 TB winchester
    A videókártya:[link]

    Ha az Ati 13.4-es drivere van fent akkor a rendszer telepítés után újraindítja magát, majd ha én is újraindítom a gépet akkor elindul és feláll a rendszer. A 13.4-es driver esetén a Windows kiírja, hogy A képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt.

    Ha az Ati 13.9-es driverét rakom fel, akkor is a telepítés után a rendszer újraindítja magát, viszont ha én akarom újraindítani a gépet, akkor megy a gép, de nincs kép. Ilyenkor ki kell kapcsolnom a gépet, majd ha újra bekapcsolom, akkor működik rendesen (ad képet), s a Windows nem ad képernyőillesztős hibaüzenetet.

    Játékok alatt nincs semmi gond, működik a videókártya, nincs fagyás.
    Kiszedtem a kártyát és újra visszaraktam, csatlakozókat is megnéztem. Furmark-kal leteszteltem, nem szemetelt, a hőfok is megfelelő volt, lefutott a teszt rendesen. 3 teszt közül 1-nél fordult elő, hogy akadozott a kép, az Avg Fps 7 volt!

    Mi okozhatja a hibát, valami a driverrel van, vagy előfordulhat, hogy a kártya hibás?

    Üdv,
    GBoy

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák