Új hozzászólás Aktív témák

  • hadogabi1

    senior tag

    Sziasztok!
    Elsősorban xbox one x-en játszom viszont most elfogott újra a gépújítás őrület kb 7 éve nem újítottam a gépen. Tegnap beledobtam egy r7 3700x-et 32 gb aegis 3000 mhz-es memóval és egy m.2 500-as ssd-vel. X570 lapba.
    Kérdésem a következő lenne most egy gtx 770-esem van ami nyilván kuka már vagyis édesanyámnak odaadom, neki jó lesz mariozni és egyéb dolgokra.
    Eléggé foglalkoztat hogy milyen vga-t vegyek lélektani határ 250 szerintem. Néztem ennyiért vagy ekörül 2080-ast nem a titaniumot illetve jóval olcsóbb 150k az 5700 xt amd vonalon ahogy olvastam hagy némi kivánnivalót a driverezettsége még. Amire elsősorban használnám az játék ami miatt xbox mellé akarom az hogy nem akarok minden játékot megvenni origibe aminél pl csak a single érdekel. Viszont most ami érdekel még majd játék az a death strandings pl ami később jön. Cyberpunk szintén később meg egy pár dolog még. Call of Dutynak marad az xbox :D Olvastam valahol hogy jön az új sorozat június körül rtx 3080 -as. Addig még ki is bírom a várakozást ha akkor egy jobb kártyát fogok tudni venni ennyiért. Elvileg olcsóbban fog nyitni mint a 2080-as nyitott árban.
    Sima 24-es monitorom van 60 hz-es. Szóval nem hiper szuper. Valamint egy 55 ös QLED tv-n akarom néha tolni a kocsis gameket nagy ritkán.
    Ti mit tennétek. Erősen hajlok a várakozásra addig meg marad a box ha játszani támad kedvem - sajna 3 kisgyerek mellett nem egyszerű időt találni rá. 3,2,0 évesek :)

    [ Szerkesztve ]

    TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

Új hozzászólás Aktív témák