Új hozzászólás Aktív témák

  • Attila1007

    csendes tag

    Sziasztok,
    a profilomba szereplő konfigba (a ramot kifogom cserélni 3200-esre) szeretnék egy új videókártyát venni fullhd@144hrz-re. Csak boltból, nem szeretnék használtat venni így a gtx10xx széria nem játszik mert az új árukat szerintem már egyik se éri meg. Igazából rtx 2060 és 2070 között gondolkozok. Nem vagyok grafika őrült nem bánom ha nincs minden beállítás maxon csak alapvetően ne nézzen ki ocsmányul a játék úgy szoktam beállítani (elsimítás, medium-high textúra egy két árnyék stb), de szeretném hogy a relatíve gépigényesebb játékok is közel 144fps-el menjenek (pl pubg, apex, hunt showdown) kisebb-nagyobb kompromisszumokkal.

    A következő 4 kártya között gondolkozok:
    Manli GeForce RTX 2060 Gallardo - 112K
    GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC - 128k
    MANLI N516207000F4011 RTX 2070 8GB GDDR6 TWIN - 155k
    GIGABYTE GeForce RTX 2070 GAMING X 8GB - 175k

    A keret nagyon felső határa a 175k.

    - Első kérdésem hogy vajon 2060 is elég lehet nekem vagy inkább a 2070?
    - Valamint ezekről a manli kártyákról van valakinek tapasztalata?

    Nem sokat találtam neten róluk de abba a kevésbe azt írták elfogadhatóak nincs különösebb probléma velük. 155-ért szerintem nagyon megérné egy 2070 ez jelenleg a legszimpatikusabb és ha nem olyan sokkal jobb a hűtése a gigabyte-nak hogy megérjen 20k-t akkor maradnék ennél. De ha pl a gigabyte fel bír boostolni 2000mhrz környékére a manli meg közel se akkor hajlandó lennék ennyit rááldozni. A hűtés hangja nekem másodlagos fülessel játszok, ha nem játszok akkor meg letekerem a ventit.

    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák