Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaDa

    senior tag

    Sziasztok! Erkélyre vennék egy 32 "-os "másod" tv-t. Ritkán lenne használva és nem szeretnék sokat költeni, minél kevesebb kábellel megoldva. Ideálisabb lenne egy smart TV mintsem egy TV BOX-os megoldás. Mivel szükséges jack kimenet is így az alábbira esne a választásom: Navon N32TX470FHDOSW. Egész jókat olvasni róla és az ára is nagyon korrekt, de sehol nem találtam arra vonatkozó megerősítést, hogy a HBO GO megy-e rajta. Ez lenne a legfontosabb. Meg tudja valaki erősíteni vagy cáfolni? Esetleg ebben az árkategóriában olyan rendszer, amin megy? THX

    [ Szerkesztve ]

    "A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

  • DaDa

    senior tag

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy a TV-k optikai kimenete folyamatosan adja a jelet úgy, hogy közben a TV hangszórója is megy (mint scart esetén) vagy, vagy ez vagy az? Elég egyedi az esetem, van egy vezeték nélküli fülhallgatóm amit eddig scarton használtam de egy másik TV-n is használnám, aminek nincs scartja csak optikai és jack audio kimenete. Viszont jack mellett nem szól a hangszóró és egyedi okok miatt annak is kéne. Rendeltem egy DAC (toslink) konvertert (még nem jött meg) és azt remélem, hogy úgy mind a TV mind a jack szólni fog. Jól remélem? Még sosem használtam semmire optikai kimenetet így nincs semmi tapasztalatom vele.

    [ Szerkesztve ]

    "A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

  • DaDa

    senior tag

    válasz Castell #36705 üzenetére

    Köszönöm, meglátjuk. Talán az nem lesz probléma mert én fülhallgatóról hallgatom (mivel nagyothalló vagyok csak így hallom) párom meg a TV-ről így elvileg nem zavarhat be a visszhang. Mert én úgy se hallom a mi jön a TV-n a párom meg azt nem ami a fülhallgatón át jön.

    Még egy kérdés akkor. Emiatt érdemes jobb minőségű optikai kábelt vennem, vagy ehhez az alap is jó lesz?

    [ Szerkesztve ]

    "A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

Új hozzászólás Aktív témák