Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szancsó

    aktív tag

    válasz Szancsó #37463 üzenetére

    Nagyon visítva egy Philips 43PUS6503 még belefér, ha ez számít. ( Engem csak összezavar :) ) Elsődleges a szép kép lenne: csak az idő olyan 20-25% -ában menne rajta FHD filmnézés (illetve idővel 4K BD, de ez tényleg elvétve), mégis ez lenne a fő csapás. Legtöbbet SD adás menne rajta (kb. 70%), a maradékban pedig PS3 vagy egyéb.

    My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

  • Szancsó

    aktív tag

    válasz Szancsó #37467 üzenetére

    Nem kaptam tipp áradatot, de azért visszajelzek: végül az LG 43LM6300PLA maradt. Miután a 4K -ról lebeszéltem magam és eldöntöttem, hogy IPS kell, már könnyebb volt a választás.
    Méretre nekem pont elég (1.7-2.2m -re kell), képe az árához képest (Telekomtól 69e volt) jó - persze miután kikapcsoltam majdnem minden bizbaszt benne, állítgattam picit rajta és normális forrással lett etetve. OS -tõl tartottam kicsit, de teljesen rendben van a sebessége (további beállításoknál szokott megakadni vagy 3mp -re, ill. Netflix indul kicsit lassabban) és kezelhetõséggel sincs gond (ok, böngészni nem ezen fogok...).
    Ami nehézség volt: Digi beltérinél a HD adásoknál nem volt hang - eltartott egy darabig, míg megtaláltam, hogy a forrásnál át kell átállítani a típust - az elõzõnél nem volt ilyen probléma.
    Ami nem tetszett: tényleg egy 500Ft -nyi 3.5 jack aljzattal kell spórolni? Örültem, hogy végre van 3 HDMI bemenet és nem kell HDMI váltót használnom, erre most szerezhetek be DAC -ot és köthetek vissza kb. ugyanannyi kábelt. Plusz addig lõttek az esti tévézésnek (nem mintha sûrûn fordulna elõ). (Nyilván az én saram, de meg se fordult a fejemben, hogy ennek meglétét ellenőrizni kell.)

    My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

Új hozzászólás Aktív témák