Új hozzászólás Aktív témák

  • sititomi

    csendes újonc

    válasz AL #34359 üzenetére

    Szia,

    Azt ajánlotta atiska007 is, még ma tettem egy kört, de ilyen nem láttam. Tv-t falra szerelve is csak kicsit magasra tudom, kb tv aljaval egyszintbe lenne a szemem, nem bízom benne, hogy ez VA-nak túl optimális lenne. Meg már baszott nagy. Barátnőmnél az 55-ös pont kellemes 3,5 méterről mozizásra. Minden más tv műsorra meg 8-10 méterről a konyhából. 😀

    De SK8100-ast találtam és lehet, hogy, 10 bit és 120 Hz, de nekem a Sony képe jobban bejön. Fallbackként kinéztem még egy UK6xxx és UK7xxx-et is, de nekem nagyon túlszaturáltnak tűnik.

    Amire még kíváncsi lennék, hogy a Sony-ban az X1-es processzor mennyit ér? Valós, hogy hiába a 50-60 natív képfrissítés, de ezen hardveresen javít? Illetve képminőségen úgy általában több mindenen?

    A másik meg az LG nano cellája. Segít ez valamin vagy csak marketing? Illetve az LG-nek nincs külön processzora képjavításra?

    Sok lehetőségtől csak vergődöm, pedig a 8096 még tavaly elnyerte a tetszését, most is ebben látom a legszebb képet. De sose bongesztem tv-ket, most kezdtem bele, hogy bezuhant az ára és kíváncsi vagyok a véleményetekre milyen alternatívák lennének, mennyire éri meg ez az árát.

    Köszönöm szépen az eddigieket is.

Új hozzászólás Aktív témák