Új hozzászólás Aktív témák

  • Shreky

    tag

    Helló!

    Szülőknek szeretnék venni egy TV-t. Olyan 150 000- HUF a keret.
    Leginkább TV nézésre lenne használva, nagy ritkán esetleg pen drive-ról családi fénykép nézegetése, egy-egy videó megnézése lenne a cél. A TV adást egy UPC Horizon mediabox-ról kapja perpillanat, de ha netalántán le kellene cserélni, akkor nem ártana ha lenne CL kártya fogadó a készülékben. Szerintem egy Full HD felbontás bőven elég erre a célra. Ha lehet akkor egy WI-Fi sem ártana bele, mert a mediabox most egy AP ra belőtt routerről kapja a netet, de ha kiváltom CL kártyával akkor Wi-Fi esetén meg tudnám szüntetni a routert. A minél nagyobb képméretre, és a sok garancia felé hajlok, így a Panasonic TV-ket nézegettem, de hirtelen nem nagyon találtam az árban megfelelő VIERA TX-49ES400E típusról tesztet. De más fajta készülék is jó lenne mert ugyebár ha kb. 10 000-el olcsóbb a készülék akkor tudok kötni rá biztosítást vagy 5 évre.

    Tudtok valami jól bevált típust ilyen célokra, ilyen kritériumoknak megfelelően, ebben az ársávban?

    Előre is köszönöm!

    Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

Új hozzászólás Aktív témák