Keresés

Aktív témák

  • Superman

    nagyúr

    válasz 747 #41 üzenetére

    Az orrosz oldal tanulságos, csak kissé elavult. Tényleg spyware lehet a ZoneAlarm, de milyen értelemben? Ne feledjük el, hogy amelyik Zone Alarmról az orosz oldalon szó van, már réges régen elavult, mert ott még a 2XXX szériáról volt szó, míg manapság már a 3XX széria van divatban és ezt bizony, ha hosszabb ideig Pro változatban akarjuk használni, regisztrálni kell. Tegyük fel, hogy valaki felteszi a netre az egyik legújabb Pro változatot és ad hozzá egy serialt is. beírod, elfogadja. Itt a dilemma, hogy bejeltkezz -e automatikus frissítésre, vagy sem. Ezt a serialt már biztosan más is használja nem csak te, ezért bolond lennél. A gond ott van, ha nem jelentkezel be és mégis küld infokat. de ezt te honnan tudod meg? Mivel a Zone Alarm a tűzfal, maga után nem fog kémkedni, nem fog jelezni. Én mellesleg nem szeretem a Zone Alarmot: van benne egy IP cím elrejtési opció, de elég nevetséges, mert semmit sem ér. Az tudja meg az IP címedet, aki akarja.
    Egyszer mellesleg én is bejelentkeztem automatikus Zone Alarm frissítésekre egy seriallal. Kíváncsi voltam mi történik. Letöltötem a legújabbat és annak elvileg működnie kellett volna az én régi serialommal, ha egyszer már ''megvásároltam'' a progit. De nem működött.:)) Akkor vajhon most spyware - el állunk szemben?
    Az oldalon szó van még a Norton cucairól is. legjobb tudomásom szerint a Norton termékei - kivéve, ha Enterprise Firewallról van szó - nem kérnek serialt. Itt nem értek egyet a kémkedéssel, mert másképp hogyan lehetne a frissítéseket letölteni?
    A WinAce verzióival kapcsolatban viszont egyet kell értenem. A serialokat valóban érvényteleníti egy idő után és hogyan tudná ezt megcsinálni, ha nincs benne egy ellenőrző funkció, amely kimegy a netre aztán...
    Végül még egy megjegyzés: van egy képnézegető, ill. konvertáló, most pedig már komplett médiacentrum - progi, az AI Picture Explorer, ami sokkal - de sokkal jobb, mint az ACDSEE, vagy bármelyik, de eddig senkinek sem sikerült feltörnie. Aki meg tudja csinálni és 1 napnál tovább működik a hamis seriallal, annak nagy jutalmat helyezek kilátásba. Ez már biztonság!!!! ;]

Aktív témák