Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Pyttawrx #62513 üzenetére

    :D
    Pontosan a Samsung SSD-k horror ára miatt (SATA és M2 mindegyik is) van nálam 3 db Kingston A1000 240 GB-os NVMe SSD, ami abszolút belépőszint ugyan, de én maximálisan elégedett vagyok velük minden téren. Az A2000 ahogy nézem nem rosszabb semmivel se az előd A1000-nél. :U
    Sima SATA meghajtót csak a régebbi gépeim miatt tartok rendszernek, nagy kapacitáshoz még ez is drága (2-8 TB-nyi méretben), erre még mindig a HDD a király. ;]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Pyttawrx #62513 üzenetére

    Igen szakiként mobdhatnám, hogy csak a samsung a jó..

    Köszönöm! :R Ez a lényeg, ami miatt nyekeregtem.

    Csak olvass vissza.

    Felesleges, mert követem a hsz-eket és tisztában vagyok vele, miket ajánlotok! Helyesen is teszitek. Csakhogy......most én írom, hogy olvass vissza! A kolléga konkrétan azt kérdezte, hogy az A2000 és a 860 EVO közül melyiket válassza! Ha azt kérdezte volna, jó lenne-e az A2000-es, más lenne a helyzet. Azok alapján, amit most szakiként leírtál, a kollégának egyértelmáen a 860 EVO-t kellett volna választania! ;) Na ugye! ;]

    Csak, hogy pontosan értsük egymást, egy pillanatig nem vontam kétségbe, hogy szinte mindig a legjobb javaslatokat kapják a kérdezők, sőt jelen esetben is egy tökéletes ajánlat volt a szóban forgó, max nem illeszkedett a válasz tökéletesen a kérdéshez.

    (#62512) solfilo

    Ne is nyugtalankodj, amit vettél, az jó, csak kitárgyaltuk gyorsan az értelmezésbeli különbségeket. Amúgy meg EVO fan vagyok. ;)

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

Új hozzászólás Aktív témák