Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz Bodor #2581 üzenetére

    érdekes,most nem nagyon akar elfogyni a Kingston +V200 SSD 120-s ;] :P

  • Failure

    csendes tag

    válasz Bodor #2581 üzenetére

    Kedves Bodor úr! :)
    nagyon köszönöm kimerítő válaszát.
    Az 1-es pont kapcsán most ég a fejem, bevallom, azt hittem külön SATA vezérlő van a lapon, nem gondoltam, hogy maga a P67 készlet vezérel. Mea maxima culpa! :)
    Nem, nem beszélték tele a fejem, csak számot adtam arról, ami nálam az olvasottak alapján lecsapódott. Való igaz, hogy a Vertex 4 kapcsán is többen panaszkodnak a pánikszerű firmware update-ek okán, ami így elsőre kevés jót ígér, de idővel csak gatyába rázzák a terméket.
    Szóval nem, nincs arról szó, hogy ne lehetne engem meggyőzni, épp azért bátorkodtam kérdezni, hogy ne a saját hülyeségem és téveszméim után menjek.
    Bevallom, engem a számháború kevésbé érdekel, ilyen sebességeknél mint az SSD az a pár 10 mb/sec már nem hiszem, hogy osztana, vagy szorozna. Sokkal inkább a megbízható, hosszútávú működés az, ami érdekel, és csak ezért ugrottam a Sandforce kérdésre.
    És természetesen a pénz nagy úr, tehát nyilván nem mellékes, ha 20k-ért megfelelő megoldást találok, akkor nem fogok hobbiból helyette 30k-t költeni. :)
    Ilyen értelemben gondolom akkor egy Vertex 3 sem feltétlenül rossz választás, ahogy a linkelt Kingston sem, és ezek valóban költséghatékonyabb megfejtések, mint az eredetileg említett Samu 830 vagy Vertex 4.

    Tényleg köszönöm, akkor még rágódom egy sort, mielőtt elhamarkodott döntésként 1,5-szer anyit költenék, mint kellene. :))
    (és a linket is nagyon köszönöm, ezzel még nem találkoztam)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák