Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • metrichye

    csendes tag

    válasz usr #284 üzenetére

    Szia!
    Sikerult mar dontened Epson Perfection V10 Photo vagy Canon Lide 90 kozott? Vagy mar meg is vetted valamelyiket? Kivancsi lennek a tapasztalatodra, gyorsasag, szinhuseg, stb teren. En is hasonlo dilemmaban vagyok, de egy nemet oldalon 2-en is irtak rosszat az epsonrol, az egyik sracnak 2 het alatt romlott el cirka 200 foto bescannelese utan.

    Lenne egy lama kerdesem (a tobbiekhez is): ha egy scannerhez gyarilag nincs filmadapter, akkor tuti, hogy mar eleve nem tud filmet scannelni? Mert en hallottam olyanrol, amihez utolag lehet vasarolni filmadaptert. Es mi a kulonleges ebben a filmadapterben? Nemcsak egy darab muanyag? Siman csak nem lehet belerakni a scannerbe? Vagy bizonyos tavolsagra kell 'tartania' a filmadapternek a diakat? Nekem most egy regi canon n640p van, ami nem tud ilyen modon se negat, se diat, viszont valahol azt olvastam, ha hidegkatodos a lampaja a scannernek, akkor tudnia kell ezeket is. Nah most akkor legyszi homalyositson fel valaki... :U

    "Könnyű valakit ügyessé nevelni, de nagyon nehéz valakit a saját viselkedésére tanítani."

Új hozzászólás Aktív témák