Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Sziasztok!

    Bevágtam offba, mert szinte biztos hogy a TPLink Archer C7 mellett döntök, csak egy "jóleszez" vagy "ócsóbbér is ugyanilyen jó lenne a C5" választ várnék esetleg :)

    Lakótelep közepén lévő ~65m2 panelba keresnék routert, 100/50 net mellé, a következő feltételekkel: vezetéken menne PC+RasPi+NAS, wifin legalább 1 laptop (néha 2), 1-2 telefon hébe-hóba, +1 TV ami még nincs kiválaszva így nem tudom hogy vezetéken vagy wifin. Tehát egy fullHD film menjen át wireless, + az USB jól jönne nyomtatóhoz, ezen felül semmilyen extra igény nincs.

    A TPLink alapvetően szimpatikus, az olcsóbb routereiket évek óta használom 4-5 helyen is. A megbízhatóság fontosabb szempont mint az ár, de ha megállná a helyét a C5 is, hát sose baj ha spórolok 6-7 ezrest.

    A router a bejárat felett lenne (piros R), nyomtató nyilván a közelben egy szekrény(b)en, a gépek és a tv egy halomban a jelölt helyen.

    Azért nem bánnám, ha a túlsó hálószobában is tudnék netezni pl. a telón :)

    :R

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Gubek-Einste #50353 üzenetére

    Köszi! :)

    Sajnos a vizesblokkal szemben gardrób van, és mindenféle kábelezés messze elkerüli.

    (#50354) vegytek talán a legkevesebb variálással a "gépes" szoba ajtaja fölé tudnám áttenni (a kábelezés adott, a főbejáratnál jön be a net utp-n, és pont arrafelé van vezetve). Csak engem** kicsit zavarna a villogás.

    **asszonyt. meglátja a másik szobából is, az ajtó üveges... ez van :D

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák