Új hozzászólás Aktív témák

  • Buckey

    senior tag

    válasz poolbig #75398 üzenetére

    :Y
    Ennyi mindent ráaggattál és még filmet is néznél rajta keresztül? Szerintem sok neki.
    Ha ennyi mindent szeretnél használni, akkor tegyél mögé egy komolyabb routert, ami wifin is ki tudja szolgálni a klienseket.
    Hiába volt drága (mihez képest), ez csak azért van, mert nem kell senkinek, mert mindenki vezetékeset használ, kivéve egy-két elvetemült alakot (köztük engem is beleértve), akik nem elégednek meg a pár megás vezetékes nettel.
    Én egy egyszerű [switchet] raktam mögé (Huawei Cube), mert wifire nincs szükségem, vezetékes kapcsolatra igen. Ami meg megy a net felé, jön a net felől azt meg kiszolgálja a Huawei (max. 100 mega). A belső hálót meg a switch rendezi (gigás sebességgel).
    Szerintem vegyél egy [ilyen] routert (ha elég neked és nincs 100 megánál több mobilnet), és olcsóbban megúszod, mintha vennél egy komolyabb 4G-set (például [ilyent] )
    Különben, az MR-400-as routered RJ45-os portjai mind 100 megásak, úgyhogy nagyon sok mindenre ne számíts (a wifi is max. ekkora sebességgel kommunikál a portokkal).

    Amúgy, ha jól tudom, 14 nap az elállási idő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák