Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboy_HU

    tag

    Sziasztok!

    Na a T ma reggel upgrade-elte a netemet 120/10-re. Amit hirtelen észrevettem, hogy akár a T-s Cisco EPC3925-ösön keresztül, akár a saját TP-Link 1043ND (v1)-emen keresztül mérek a www.speedtest.net -en, csak 50 környéki Mbit-et mér letöltésben, felfele szépen megy a 10Mbit. Azaz olyan, mintha 802.11g üzemmódban menne (asszem itt 54Mbit a korlát). Holott mind a két routerben ellenőriztem, a/b/g/n engedélyezve van. A kliensen Windows 8.1 fut, Intel Centrino Advanced 6205N wifivel. Windows azt mondja, hogy 802.11n -el kapcsolódik. UTP-n viszont száguld 120/10-zel. Létezik olyan router amivel wifin keresztül is átjön a 120Mbit?
    Illetve volt szó korábban Asus N66U-ról. Be lehet itt állítani a guest networkre FIX sávszél korlátot? Tudom van ilyen feature, de itt nem látom, hogy hogyan lehet MINDENRE korlátot adni, hasonlóan mint a TP-Linknél. Azaz túl van bonyolítva és nem látom hogyan tudna működni amit szeretnék az Asuson. Szóval akinek esetleg Asus routere van próbáljon meg segíteni legyen szíves...

    Köszi,

    b

Új hozzászólás Aktív témák