Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Beri #16824 üzenetére

    Ez nem egészen így van, mivel anno egész jól eljátszadoztam OpenWrt-vel, még a WL-500G Premium-on, ami szintén BroadCom alapú, és stabil volt vele... Csak ott sem nyerte el a tetszésemet, így nem maradt tertósan rajta.

    Másrészt meg engedtessék meg a saját véleményem mellett kitartani, amivel mellesleg nem is vagyok egyedül! Persze tudom, hogy Te ennek az ellenkezőjét vallod, de én is tiszteletben tartom azt. Ha ennyire zavar, hogy hangoztatom a lesújtó véleményem a TP-LINK-ről, akkor az egyesekben csak tovább erősíti majd a hitet, miszerint szponzorálják a fórumot, vagy éppen Te vagy TP-LINK disztribútor, mint az elhangzott itt néhány nappal ezelőtt. Én azt hiszem, hogy a legtöbb esetben korrektül járok el, ha valakinek válaszolok, akkor többnyire megemlítem a TP-LINK-et mint lehetőséget, az már egy másik kérdés, hogy azt is hozzáteszem, hogy én személy szerint nem ajánlom! Tehát maradjunk abban, hogy én sem foglak győzködni, hogy lásd már be végre, hogy a TP-LINK hulladék, de ez így legyen viszont is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák