Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz kokov #27297 üzenetére

    nekem még sosem égett ki izzóm. pedig összesen a projiban lévőkkel együtt volt/van 9 darab. ebből összesen 3 van, ami nem futotta ki az élettartamát az elmúlt asszem több, mint 10 év 4 projijában:
    benq w100, ezzel már csak előadásokon vetítek, 2. izzó van benne, az elsőt cserélték gariban. jó a fényereje, bár kb. 400 óra van benne.
    acer ph500, ebben járt ugye a 2 eredeti, plusz egyet cserélt batyo, de ehhez a ballasztot is kellett, szóval kb. ua-ra az árra jött ki végül, mint az eredeti. de cserélni az alacsony fényerő miatt kellett, tényleg a ráírt kb. 2000-2500 óra után már élvezhetetlen volt a fényerő, a színkerék lett hangos 6 ezer óra környékére, hangosabb mint a hűtés. erre értelmetlen rákölteni egy izzó árát, max végszükség esetén.
    lg ah215, ehhez kaptam egyet a projihoz ajándékba, egyet vettem modulban 25-ért, mert olcsó volt, az van már most benne, mindkét izzó 4000 óra környékére halványult el annyira, hogy cseréljem. plusz a 2. színkerék kezdett el sípolni a 3. égővel, amiben lehet kb. 2000 óra. már csak csajozásnál használom, hosszútávon nekem idegesítő. :DDD nagyobb fényerejű lámpa, több óra.
    időnként mindet járatni kellett full fényerőn.
    plusz a mostani acer h5380bd. fogalmam sincs, mit fog bírni, ránézésre szerintem talán van benne annyi, mint az lg-ben, de lassan hetente kell járatni pár órát full fényerőn, mert állandóan villog a pilács.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák