Új hozzászólás Aktív témák

  • Vhiktor

    veterán

    válasz makkmarce #61832 üzenetére

    Hogyne zavarna? Nem a fekete háttér lesz világos, hanem úgy cakkumpak az egész kép lesz kontraszttalan, ahhoz képest mint amilyen lehetne, magyarul ...r.

    Benq w2000-et használtam világos sárga falak mellett, miután elfüggönyöztem mindent kategóriákal jobb lett a kép, mem csak világos jeleneteknél hanem mindenhol. Az ansi is az 5-szörösére nőt.

    Az összefoglalóban szereplő mérés teljesen hiteles.
    Azok ott színtiszta tények, a számokkal nehéz vitatkozni.

    Ettől függetlenül persze vérezhet még ezer másik sebből egy belépő kategóriás projektor, de a fehér fal még a 10 ezer forintos projektor képét is tovább rontja. 70 cm biztosan nem elég. De még 1.5 méter sem.
    Persze ez csak akkor igaz ha a projektor max fényereje nem 5 fl körül mozog, mert annak tényleg mindegy.
    Én konkrétan egyetlen egy projektort sem tudok mondani aminek a képén ne rontana a világos fal.

    Ha nem látod a különbséget akkor nagyon szerencsés vagy.

    [ Szerkesztve ]

    ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Új hozzászólás Aktív témák