Új hozzászólás Aktív témák

  • csanadu1968

    csendes tag

    válasz cinemazealot #35617 üzenetére

    igazábol en csak a tapasztalatomat irtam le!!egy ev utan mar mashova raknam a vasznat,az a baj hogy egy lakasban sok kiserletezgetesi lehetöseg nincsen!
    Az viszont eszrevettem hogy a lealázasok amit anno olvastam a kinai dolgokrol kezd rendröl rendre meg hiusulni.
    Azert tudnak ök ha akarnak!
    na mar most elgondolkodott mar azon valaki hogy mi lenne a nagy gyartok dolgaival ha az EU s piacot megnyitnak a kinai müszaki cikkeknek.
    Én meg emlekszek a goldstar cuccokra...az mi lett belölle!!!!!
    LG!!!
    Na de ez nem az a topik!!!

    de amit biztos csinalnék vaszon ügyileg a következö
    Fix vaszon Ügyeben.

    Egyenes fal! függö!
    tetölec keret felfurva
    osb lap alap
    es erre 5mm is feher habositott müagyag lap.
    most dolgozunk egy dekor mühelynel megneztem ho feher!!
    festhetö barmilyen akryl festékkel/ matt feher vagy Szürke/
    vissza térve a projektorhoz!
    tavaly majus 20 an jött meg! Azota !!! napi 12 orat megy! egy nyekkenes nelkül!!!!!!
    ha beszarik !! mennyivel rosszabb annal ha egy 120cm led megy tönkre mondjuk egy 250000 ft os! es nincs pénz esetleg egy 50000 ft os panelcserere..
    na de!!!
    irod a fulhd et!!! mit is jelent?? mekkora pixel tömeget???
    1920x1080!!!!
    En csak abbol tudok kiindulni hogy anno a a 42 colos lcd ek voltak fulhdek!!
    Tehat ha egy projektor fulhd!!! akkor mekkora az a képátlo ahol ez meg ervenyes.en szerintem nincs az a projektor ami 120 colon ful hd kepet tud!!ehez a merethez mar 4 k kell. Ami hiszitek ha nem gyönyörü!!!
    a mellekelt kép mutatja a minöseget.
    Belelehet menni tecnologiai vitaba! de a végén ugy is az dönti el a vitat hogy aki nezi annak milyen erzetet ad!!!
    Hogy feljönnek az ismeröseim es elhülve nezik!!!!! És haza menve kuka mellé teszik a 106 os ledjuket:))))
    A Youtobos dologra meg csak annyit reagálnék hogy ,igen is erdemes nezegetni!!

Új hozzászólás Aktív témák