Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz Dexar007 #21079 üzenetére

    Az 130% (értsd 30%) lens shift - az offset, ami 10% (valójában 110%).
    Múltkor elővettem a dobozból a gépet és játszadoztam vele kicsit (nem akartam kikapcsolni :D) - nem olyan rossz az a lens shift - nyilván kevés ahhoz, hogy a mennyeztre szereljem "belógatás" nélkül, de sokat tudok vele nyerni, ami igen hasznos lesz számomra.

    (#21066) tata93

    Így vettem én is, szintén CyDoN-tól.
    Persze így már csak 30k marad a hangra, de a gép mindeképp meggyőző.
    Tényleg azt a kicsit korábbi tanácsot fogadnám meg, hogy "a saját igényeidet próbáld kielégíteni, ne másét".
    De ha megfogadsz egy másikat is, akkor nem tervezel most egy olyan szobára/lakásra, ami még nincs meg.
    Ha most nekem 200k keretem lenne és tudom, hogy 3-4évig leszek az adott körülmények közt, utána pedig még nincs meg, hogy merre tovább, akkor erre a 3évre terveznék az adott szobával úgy, hogy az már kielégítő legyen, de ne legyen költséges váltani.
    3-4év múlva már valszeg egy W1070 is csere érett lehet, de legalábbis egy izzócsere mindenképp aktuális lesz (szokásoktól függően).
    Egy 720p vetítő is remek élményt tud nyújtani, mellé beleférhet egy komolyabb PC-s 5.1 szett (pl z5500, z906). De akár egy alap erősítő + egyszerű kis hangfalak. Később pedig ezeket már tudod apránként cserélgetni/bővíteni/fejlesztgetni. Ha jól tudom, van olyan 720p vetítő, ami DLP link 3D-t tud. pl Benq w700, talán. Ez újonnan is kb 150-160k, szóval lehet, hogy használtan kifogható 100k körül. Nem néztem utána.
    De a CyDoN féle 1070-es + egy minőségibb, fadobozos, sztereo vagy 2.1 PC hangfal is beleférhet 200k-ba.

    [ Szerkesztve ]

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák