Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    válasz brd #36039 üzenetére

    Ajánlás: ügyes, kiválasztod a második legszarabbat (felismerésben), majd feltételezed, hogy azt ajánlanám. Erre inkább nem reagálok, nem az a szint.

    Én azért válaszolok jó? Megpróbálok a te fellegeidbe emelkedni, ha már nem vagy hajlandó leereszkedni hozzám.
    Vagy a szöveg értésssel van problémád, vagy velem. De hogy én nem írtam olyat, hogy az AVG-t ajánlanád, az biztos. Csak egy kérdés volt, hogy inkább ajánlanál egy kémprogramként funkcionáló antivírust, csak azért, mert 1-2 tesztben pár százalékkal jobb eredményt ért el? Az AVG-t csak azért hoztam szóba, hogy linkelni tudjam azt a cikket amiben az AVG ingyenes verziójának huncutságairól szól. Említhettem volna az összes többi ingyenes kiadást is kínáló céget. Fogalmam nincs melyik program van a szíved sarkában, nem is érdekel.

    Szerinted nem elég a beépített, szerintem meg elég.
    Tök feleslegesen liheged túl úgy, hogy még az eredeti kérdést feltevőnek sem mondod meg, hogy akkor melyik igen, csak leszólod a beépítettet, hogy az nem jó. Mellesleg nevezhetjük etalonnak is, hiszen ahoz képest vizsgálják a többit. ;]

    tökéletes program nincs, de inkább legyen nálam koton, amikor nem kell, mint nem, amikor kellene.
    Ferdítesz, rossz példa. Ha nem használnál víruskergetőt, az lenne olyan, mintha nem lenne nálad koton. Ebben az esetben inkább a formáján, színén, ízén, vastagságán vitázunk.

    van ilyen ember is, de vele nem szeretnék semmilyen kapcsolatot ápolni
    Ha ez alatt az MS beépített víruskergető használóit érted, akkor légy szíves vegyél fel a tiltólistádra!

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz brd #36039 üzenetére

    A fenébe, akkor úgy tűnik, hogy velem is meg kell szakítanod mindenfajta kommunikációt. :DDD
    Bevallom, évek óta a Microsoft Security Essentials-t használom. Korábban a NOD32 fizetéséről azért álltam le, mert tarthatatlan volt az erőforrás-igénye (manapság nem tudom, mi a helyzet). Aztán jött ilyen-olyan vírusirtó próbálgatása, az ingyenesek pattogtak a nyomorék önreklámaikkal (AVG, Avast, Avira, tökömtudja), a fizetősöknél szintén felmerült már a próbaidőszak alatt is a túlzott erőforrás-éhség, aztán volt, ami nem volt rossz, de mégsem voltam elégedett úgy igazán, eközben szimpla lustaságból felpakoltam az MSE-t, és azóta egyrészt nem volt kedvem utánanézni, mi az aktuális tényleg legjobb, meg pénzt dobálni rá, ha nem jön be, másrészt időm sem nagyon volt próbálgatni, aztán így maradt. Nem nyaltam be azóta sem semmit, úgyhogy tetszik-nem tetszik, nem változtattam ezen a megbotránkozást és felháborodást keltő "szokásomon", ami ráadásul azt is eredményezi, hogy besorolsz a tiltólistán szereplő emberkék közé, akik nem az értelmes tömeget képviselik. ;] Na bumm. Hát evvan, biztos nem a legjobb védelem, de így is lehet élni tudatos felhasználóként. Az az érved amúgy, hogy emiatt "átjáróház" a gép, picikét görbe is, meg meredek is, na de ez nem is az a topic. :)

    (#36033) MrWhite:
    Ilyet szerintem csak valami marketingbullshitet magából pofátlanul kipottyantó álszakember mondana BÁRMELYIK vírusirtóra. :D

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák