Új hozzászólás Aktív témák

  • Conqv1stador

    csendes tag

    válasz Alastair' #35999 üzenetére

    Most a napokban rengeteget olvastam a processzor és a vga témákról, hogy könnyebben döntsek és persze megnéztem azokat a termékeket is amik nem az én pénztárcámra vannak tervezve. Többek közt azt olvastam ma, hogy az új Dx11.1 es technológiát a hamarosan megjelenő éles Win 8 kutya keményen ki fogja aknázni. Ami ugyebár azt jelenti, hogy a Hd 6850et nem volna érdemes megvenni mert az dx 11.0s mint a tervezett Hd 6670es is. Ami jóval olcsóbb. A HD 7850es meg CGN technológiás ami Dx 11.1 es. Gondolom én nagy naív télre esetleg jövő tavaszra csak lejjebb mászik az ára a 70000ről mondjuk 50környékére amibe most kerülne egy 6850es előd :D Rosszul gondolom?
    Amúgy most per pillanat az FM1 es tokozás felé hajlok így ezeket átgondolva.
    Igazából azt nem tudom az X3 450es és az X4 631 es közt megvan e az a különbség tudásban a 4 magos javára, hogy végleg eldöntse a kérdést.
    mert az Am3+ os lapba egy későbbi SSD lassú lenne de az FM1 be meg ugye nincs nagyon proci alternatíva viszont a lap nagyon fejlett és vonzóvá teszi.

Új hozzászólás Aktív témák