Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vati182

    aktív tag

    Már bocsánat, én sajnos, egyetértek, azzal, ha valaki tudja és már úgyis bent van a fórumon, akkor ha lusta leírni akkor legalább, a hozzászólás számát ha bepöttyinti akkor a kérdező vissza is tud keresni, aki meg ennyire itt van, a témában, az vállaálja már ezt, hogy a kevésbé gyakorlott emberkéknek ne kelljen fél napot keresgetnie, ha valaki tudja.

    De az első mindent összefoglaló folyamatosan frissített HSZ sem rossz ötlet.

    Tényleg nem rosszból, tudom, szar elmondani, sokszor ugyan azt, de helyette, simán lehet, egy egyszerű hozzászólás számot belinkelni és akkor a kérdező annyi oldalt megy vissza míg egyszerűen meg nem találja azt a számú hozzászólást.
    Akkor nem is kell a keresett témájától teljesen eltérő 20 000 másik hozzászólást végigolvasni ami nem is érdekli.

    Én is tesztet keresnék, arról milyen usb 3.0 P-t vegyek, és még nem tudom, és nem is tudom a rengeteg hozzá szólásban hol, találok erre utaló dolgokat.

    De már inkább meg sem kérdezem, már nehogy probléma legyen.

    Azért vannak az emberek a fórumokon, hogy egymásnak segítsenek, és mivel sokan vagyunk lehet el kell mondani többször...

Új hozzászólás Aktív témák