Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz bul07 #4594 üzenetére

    Megjött a jetflash 760 16GB a topicban ajánlott ebay-es eladótól. 15.-én 11 napja rendeltem. Sebesség USB2-n 32/10, USB3-on 82/13. (ezt egy 4,12GB-s MKV másolásával mértem.) (75/12 van a dobozon.) Ami nem tetszett, hogy NTFS-nél a gyorsítótárazás miatt 100MB/s fölött indul, utána pedig gondolkodik, hogy mi a frászért is tette a memóriára, ha csak 13 körül fogadja a cucc. :D Így a franc sem tudja, hogy igazából hol tart, és mennyi van még hátra, persze ez normális, csak eddig nem volt fura, mert 2MB/s-el másoltam, az már az elején lehalta magát, aztán szépen ment 2-vel, majd 99%-nál gondolkodott még egy kicsit. Talán csak a 6x sebesség miatt szokatlan ez.
    Amit fel tudok hozni negatívum, hogy a burkolat nem tűnik valami masszívnak, és olyan, mintha lötyögne a bele, a csúszka nagyon könnyen megy, az ember azt hinné, hogy nem fogja majd meg a végállásban, de aztán valami szépen megfogja, így nem csúszik vissza a csatlakozó, ha nem a csuszkánál fogjuk csatlakoztatáskor.
    Persze ennyi pénzért nem gáz, inkább legyen gyors ennyiért, mint keményebb műanyagban egy csiga.

Új hozzászólás Aktív témák