Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    Sziasztok, karácsonyra szeretnék venni Pendriveot 10.000 forint értékben milyet ajánlanátok? Általános célú felhasználásra lenne, és lehetőleg minél nagyobb kapacitású legyen, de a lehető legjobb ár/érték arány a legfontosabb:) Ha több versenyző is van akkor külcsin alapján választanék. Illetve aminek talán mégjobban örülnék ha tudnátok ilyen árban mutatni egy külső HDD-t ami term. a külső HDD-k közül kis mérettel (fizikai) rendelkezzen, nem baj ha csak 160,vagy320 GB, gondolom 10.000-t nem is kaphatok nagyobbat nem is kell, Pendrive helyett gondolnám alternatívaként, tisztában vagyok vele, hogy egy hdd sokkal nagyobb mint egy pendrive, de tudtommal már vannak méretre kicsi külső merevlemezek, ha akkora mint egy kisebb PDA, vagy egy high_end Samsung az sem gond, lényeg hogy azért elférjen mondjuk a zsebemben,és nem vagyok allergiás rá ha nagy dolog van a zsebemben:D üdv és köszi^^

    Mod: ja és filmeket írnék rájuk az általános dolgokon kívül, a pendrivera és a hdd-re is 90%-ban. Nem tudom, hogy ez a gyorsaságnál mennyit számít.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák