Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNited

    őstag

    válasz PociAti #16069 üzenetére

    - Akkor a DCP-T720DW duplexes, hiszen a cikkszáma az.
    - Tintatartályosnak a gyártó írja (a külső megnevezés lehet hibás, az Epson oldalán láttam, ezért elnézést kérek, a Brothernél valóban csak tintatartályos)
    - De a gyártói oldalon szerepel, hogy Kétoldalas másolás: Igen. Tehát nem aggregátorról tájékozódok. 20+ év informatikai háttérrel és weboldalak tervezésével, marketingjével foglalkozó szakemberként nekem ez evidens. A gyártó oldala ír baromságot jelen esetben. A forgalmazók állítják, hogy nincs benne kétoldalas másolás.
    - Linkelnél egy cikket, vagy leírnád 3 mondatban, hogy mi a Brother előnye és hátránya az Epsonhoz képest? Most nagyon a DCP-T720DW felé húz a kezem, de nem akarok rácseszni. (az hogy nincs érintőkijelzője, számomra irreleváns, ha esetleg ez lenne az egyik fő "ellenérv")

    Tudom hogy nagyon lamanak tűnök, és a nyomtatók esetében ez így is van. Sosem foglalkoztatott a téma, de vállalkozóként és kisiskolás gyerekek (ilyen tabló, olyan tabló, scanneld be a másik anyucinak/apucinak a leckét/órai munkát akinek a gyereke beteg volt, nyomtass neki készségfejlesztő feladatokat, színezőket) apukájaként sajnos kénytelen vagyok nyomtatót használni.

Új hozzászólás Aktív témák