Új hozzászólás Aktív témák

  • PociAti

    senior tag

    válasz bizi990 #13022 üzenetére

    Egyértelműen jó vétel a T510W! Tartós piezzo fejek, 3 év garancia mutatja mennyire bíznak a gép tartósságában, és olcsó a fenntartási költség.
    Ha a gép nyújtja azokat a szolgáltatásokat, amire szükséged van, akkor szerintem nem fogsz benne csalódni.

    Közben az Epson WP-2750 megérkezett. Nagyobb, komplexebb gép, több funkcióval, mindössze 1 év garanciával (és drágább fenntartási költséggel).
    Első benyomások: elég nagy a mérete, meglehetősen hangos, szépen másol és nyomtat, gyorsan dolgozik.
    Még csak 2 Linux gépre próbáltam feltenni, az egyiken már tökéletesen működik, másiknál is már célegyenesben vagyok. (5 különböző Linux rendszer fut, mindegyiknek meglesz majd a maga trükkje, pl. különböző függőségek, vagy alap követelmények amiket teljesíteni kell, de nem vészes.)

    A nyomtatás minőségével elégedett vagyok, de eddig sehol nem találtam meg hány dpi-vel nyomtatok. (Valamely nyomtató lézeres driverénél fordult elő, hogy a Linuxos driver csak 300 dpi volt, míg Mac, Win 600 dpi.) 12 különböző nyomtatási minőség közül lehet választani, a plain papírtól a borítékon át a Epson Premium Glossy-ig 6 különböző papírtípus Standard/High minőséggel.

Új hozzászólás Aktív témák