Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    Sziasztok,

    Volna egy HP OfficeJet 4500 nyomtatóm (a WiFi nélküli "csak LAN-os" 4500-m van) amit lassan már cserélnék, mert az eredeti tinta bele (XL fekete és color sima) már lassan 20 ezer környékén van / garnitúra. Vettem bele ilyen után gyártott fajtát és ezzel nem vagyok megelégedve (silány minőség és nem pontos nyomtatás) Ez a nyomtató nagyon jól bírja, mikor megláttam én lecsaptam rá (2010.08.21.-t vétel 28k HUF volt akkor) és a fej nem száradt be hosszú pihentetés alatt is (egy patron készlet több mint egy évig volt benne, addig használtam míg ki nem fogyott...minden patront amit eddig bele raktam!) Teljesen újszerű, megkímélt állapotnak örvend...nos most ott vagyok, hogy vagy veszek egy patron készletet (gyárit) hozzá (közel 20k) vagy egy új nyomtatót ami legalább ilyen jó (vagy jobb) mint a kis OfficeJet 4500 -m. Szétszedve / tisztítva 1x sem volt (korábban dolgoztam HP RMA-n és Epson RMA-n (mind2 gyártó 2005-ig Epson , 2011-ig HP nyomtatóit javítottam) is ... HP az abból a szempontból jó, hogy a fejet egyben cseréled a patronnal.. bár új szériákat nem ismerem mi a gyengeség és erősség ami jellemző rá / rájuk) nincs vele gond, ha nincs használva..(nem szárad be) , van rajta scanner rész , pontos és minőségi nyomtatás , esetleg WiFi vagy (telefonról nyomtatás vez. nélküli megoldással) egyéb újdonságok.

    Szóval melyik nyomtatót érdemes megvenni? Általában scannelek, nyomtatok, (faxot nem mostanában küldtem, inkább ott a scannelés és az emailen elküldés)
    Amit néztem az a HP DeskJet GT 5820 (X3B09A) , Cannon PIXMA G**** szériák , melyiket érdemes? 40-50k-t még berúháznék rá, hosszú távra... (Epsontól elzárkózom , régi gépeik mind fejcserések voltak, mert beszáradtak..meg szivattyú cserések , bár mai szériák nem tudom miben változtak)

    Válaszokat, segítséget előre köszönöm! :R
    Ja és gari idő az lényeges! (több mint 1 év jobb)

    MD
    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák