Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diniboy

    aktív tag

    válasz btudos #46988 üzenetére

    Mármint a gépet felejtsem el vagy a pongyola kérdés megfogalmazást :)
    nem akartam kitölteni az akárhány pontot, tudom nekem mire kell, és hogy kb mennyim van én csak a gépre lettem volna kíváncsi van e valami ellenvetés , mivel életemben láttam közelről talán 4 laptopot..
    Sajna eszerint kell választanom :
    1: Minél előbb.
    2: Minél kevesebb (a 0%os THMes hitelek előnyben - 10x 12000ret vagy 15x8000ret ki tudok fizetni de 15 hónap alatt nem gyűlik össze 130K-m mert mindig van valami amire el kell költeni )
    3: film , net (havonta 12-14x 12 óra, hogy melóban ne unatkozzak, alkalmi World of Warcraft (üzleti jelenlét hogy finoman fogalmazzak) , ne legyen 4 fpsem az aukciós ház előtt mint jelenleg, ha kell akkor meg tudjam ölni szerda este azt a 2 új world bosst 1-1 altal)
    4,5,6,7,8 : Tökmindegy
    jelenleg egy Asus X59SL van és ha ebben jobb vga kártya lenne ez is megfelelne ha vennék bele egy ssd-t, mert az kicsit idegesít hogy hosszú perceket kell várni mire elindul a gép, meg betölt a wow. 5 éve használom 1280x800 as felbontásban , és semmi bajom nincs a kijelzővel, a felbontással, vagy a fényességgel, igen, ennyire igénytelen vagyok, de azt nem bánnám ha az új laptop is kibírna 5 évet mint ez. :D
    9: Oprendszer nélkül , úgy olcsóbb
    10: SSD lesz benne mindenképp, HDD: 160gb felett ( az épp aktuális sorozatom férjen rá divixben meg a wow 26Gb-ja, ennyi a kikötés
    Optikai drive nem is kellene bele , kb eladnám ha nem ugrana miatta a gari
    13: már belinkeltem [link]... nekem az A4-5150M megfelelő erejűnek tűnik single Thread Passmarkban (tudom csak egy szintetikus teszt de sajnos a wowot nem tesztelik minden procival , valamihez viszonyítanom kell)
    haver meg full hdban játszik a 6670esen ez csak tudja ugyanazt ehhez a felbontáshoz
    14: Használt is játszana, csak nem szeretem mások levetett szarjait , és nem szeretek fizetni a szervizért ha elromlik....
    Én csak arra lennék kíváncsi hogy a HP pavilon megfelelő minőségű e, illetve van e valami inteles és nvidiás alternatíva hasonló feltételek mellett...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák