Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ice&Lime

    veterán

    válasz Baszics #30700 üzenetére

    köszi a linket, az írást, hát felháborító és undorító ami itt folyik ez ügyben.
    én ide írom, amit nekem küldtek a 8 napos internetes vásárlás esetén az elállási joggal kapcsolatban, amit előre megérdeklődtem:
    "Természetesen internetes (nem személyes vásárlás esetén) érvényes az elállási jog. Viszont azt figyelembe kell venni, hogy előtelepített szoftveres gépekre ez nem érvényes, mert az bontott/személyre szabott szoftvernek minősül. Csak abban az esetben érvényes, ha Ön nem bontja ki a gépet! Még elég sok kitétel van ezzel kapcsolatban, tehát a személyes véleményem az, hogy nem tetszés esetén inkább ne vásárolja meg a gépet, mert nem minden esetben tud élni az elállási joggal. Ez esetben ajánlom azt amit a vevők 99,99%-a teszi, hogy vagy olyan gépet rendel meg amit használni is szeretne, vagy pedig az üzletünkben előzetesen megnézi a gépet, esetleg meg is vásárolja azt. Illetve kipróbálja."

    ez nekem nem tiszta. akkor ez is csak félrevezetés..? megint egy "ügyes félrevezetés.
    valaki segítsen légyszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák