Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ice&Lime

    veterán

    válasz herhi #30365 üzenetére

    "sza, hogy a G580asoknál a hűtés ill. a monitor zsanérjainak méretezése okés-e, v lehet kukázni sorra a szériahibás hűtőventiket....stb"
    ezt kicsit nem értem.
    most arra vagy e kíváncsi, hogy a ventik amik benne vannak, hajlamosak e szériahibásak lenni vagy inkább arra, hogy mennyire hatékony a hűtés? ha szériahibás a venti, max raknak bele egy másikat...(ja, lengyelországban:) ) , a hűtés hatékonysága az sok mindentől függ, ha megvannak a paraméterek, kicsit könnyebb rá választ adni.

    a zsanérról nem tudok semmit mondani, szerintem minél olcsóbb egy gép, annál gyengébbek a zsanérok, de az biztos, mondom én, az én véleményem, hogy 1. ezekből nem valami stabil zsanérokra tippelek, 2. és ez a legfontosabb, hogy menj el, én nézd meg magad, hajlítgasd meg és meglátod, hogy erős e neked vagy sem.

    runner 125: engem télen is zavar az a fényszegén világosság ami beszűrődik az ablakon a fényes kijelzőre, én egyáltalán nem tudom tolerálni. a színek meg számomra nem számítanak annyit, én inkább beáldozom csak hogy egyenletes teljes képet kapjak.
    egyébként szerencsére ő sem akar játszani vele és ez jó. :)
    a másik, hogy a fujitsu tényleg jobbnak tűnik minőségben és garanciában. :)

    [ Szerkesztve ]

  • runner 125

    nagyúr

    válasz herhi #30365 üzenetére

    Zsanér G580-nál átlagos szvsz. Tartja a monitort, de az efféle zsanérmegoldás soha nem lesz olyan erős, mint a régi, tizenéves szériáknál, - illetve a mostani business-eknél - alkalmazott klasszikus zsanér.

    Hűtése rendben van, de takarítani ezt is kell, mint ahogy az összeset.

    Borote

    Nyáron anyum 1225B eeepc-jét nyomkodtam a diófa alatt. Valóban láttam benne az egész lombkoronát, de fullra feltolt fényerő mellett abszolút tudtam tolerálni.
    De, ez olyan, h hova fókuszálsz a szemeddel, illetve mi jár az agyadban. Ha, folyton azon bosszankodsz, h a "qrva fényes kijelző használhatatlan", akkor akarva akaratlanul is úgy fogod nézni, h a tükröződéseket figyeled.
    Ez olyan mint a pixelhiba. Sokan észre sem veszik, de ha megmutatod, már csak azt tudja nézni, s egyszerre zavarja.

    "..legközelebbi telefonomra is matt fóliát fogok venni),.."

    ..inkább vegyél almát. Arra semmi nem kell. :P

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák