Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Kbali #1802 üzenetére

    Nnnno... Úgy néz ki, sikerül kitolni a keretet 110-120 ezerre... :)

    Jól gondolom, hogy ebben a kategóriában nincs jobb vétel a Fujitsu A531-nél, illetve a Lenovo G570-nél? Már csak azt kellene eldöntenünk, hogy melyik legyen... :)

    A G570 általában 2-3 ezerrel olcsóbb az A531-nél... Mindkettő Pentium B960-as... Érdemes lenne inkább egy i3-2350M-es G570-et választani plusz 10 ezerért, vagy ez már nem érné meg?

    A Lifebook matt kijelzője, cseppálló billentyűzete és 3 év garanciája áll szemben az Ideapad jobb billentyűzetével és touchpad-jével, használhatóbb hangszóróival, és számunkra kellemesebb kinézetével...

    Van esetleg valami fontos dolog, amit kihagytam?

    Az mindkét cuccnál játszik, hogy idővel megkínálom őket a jelenleg az asztaliban duruzsoló 96 GB-os 2,5" Kingston SSD-vel?

    +4 gigás memória bővítés szerintem mindenképp lesz, így abból már jócskán lehet lecsípegetni böngészőnek és pár gyakran használt programnak...

    Tudom, hogy igazából nekünk kell döntenünk... De mégis megkérdezném: Vajon melyik legyen? :)

    Jahhh, és még valami: Érdemes lenne várni pár hetet/hónapot valami várható bestbuy cuccra, vagy esetleg a mostani jó szériák valami alacsony fogyasztású, de erősebb IB-es változatára?

    Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek! ;)

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák