Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rwin5

    őstag

    válasz memorix #177658 üzenetére

    + Pyttawrx és cs.zs.
    Köszi mindhármótoknak a javaslatokat, segítséget.
    Nem akarok sokat offolni, szóval nagyon laikus voltam mindig is, és sajnos vagyok is laptopok terén. Amit írt cs.zs. későbbi hsz-ben, ott értettem meg, hogy milyen különbségek lehetnek még laptopok között, mint az anyaghasználat. Én mindig csak a hardvert néztem a leírásokban.

    Közben ennek tükrében átbeszéltük itthon és így jobban hajlunk arra, hogy akkor tartósabb (jobb anyaghasználatú) laptop mellett kössünk ki, és rááldozzuk azt a 100 e Ft-ot.

    Viszont, most a bőség zavara miatt vagyok már tanácstalan, sok gépet linkeltetek, de mivel én nem értek hozzá nem tudok dönteni melyik volna a jó választás.

    Így a keret akkor 300.000 Ft (+/- 10-20.000 Ft). Továbbra is csak erre a célra, keresünk gépet a családdal. Így melyik volna a jó választás?

    Játszani 100%, hogy nem fogunk rajta semmivel.
    15"-ös alatti képernyő szerintem már túl pici arra, hogy időnként filmet nézzünk rajta, talán ennyit tudok hozzátenni.
    Annyi, hogyha jobb az anyaghasználata és ez által picit jobban hordozhatóbb lakáson kívül is, akkor néha magammal vinném egy kávézóba, ennyit tudok esetleg plusz infóként hozzátenni.

    Bárki aki tudna segíteni meghozni a döntést, annak hálásan köszönöm. Én tényleg teljesen elveszett vagyok a témában. Hiába nyitottam meg minden gépet amit javasoltatok. :R :R

Új hozzászólás Aktív témák