Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz fery02 #136030 üzenetére

    Gearbest-ről utóbbiakban már simán inkább rendelek, mint magyar boltból.

    Engem senki sem gyanúsíthat részre hajlással, sok-sok év után is simán elküldtem az anyjába a boltot, aki haveromat szopatta. De azért ha megválogatod a helyeket, menni fog az helyben is :B

    135k-ból összerakom nekem a jelenlegi gépemet is kb. Igaz, ezen vannak lyukak dolgoknak, ami lehet 12" maceseknek fura, de alkalomadtán még használni is lehet vágódeszka helyett másra is.

    Támogatástól ne tarts, mert fasorban sem lesz, sosem. Üzleti gépeknél is igencsak válogatni kell azt ami mögött van rendes társadalom. Itt a nyígásokat és a hogyan tekerjünk ki 3 csavart szint fölé gondoltam.

    Magyarítás az rendes marás lesz és szita. Csere nincs, mert nincs mire. Ha egyéb gondod lesz, akkor is ez lesz a válasz. Te tudod. Én leírtam amit tudtam márka ide-oda csiki-csuki nélkül. Ha neked megér 19-re lapot húzni, nyugodtan. Ennyire tökös 18 évesen voltam, el is kentem egy platós IFA-nyi pénzt a semmibe :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák