Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz stratova #54164 üzenetére

    ha valaki vett már 455-ös Probokot érdeklődj tőle mennyie puszipajtások erőegyensúlyban (A8-4500M + HD 8750M):
    ez engem is nagyon érdekelne, napok óta vadászok adatokat a neten, rengeteg videó is van, még az adott játékok beállításait is megmutatják, csak éppen FPS-t nem mér egyik sem :W
    amúgy tegnap kínomban már azt is kipróbáltam, hogy asztaliban levettem a CPU órajeleit felére és úgy hajtottam vele a túlhúzott 7870 OC-t:P BF4-et fullHD ultra beállítások mellett 85-95% kihajtotta, de mikor visszavettem highra leesett 50%-ra a GPU kihasználtság és kevesebb volt az FPS mint ultrán,
    szóval single player játékokra biztos, hogy elég az A8-4500m a HD8750m-el karöltve, VGA limites beállításokkal, de multiplayer alatt szerintem szenvedni fog :( ez az amire nem találtam sehol normális mérést,
    mondjuk én ezt fogom venni, mert hosszútávra tervezek és mint kiderült intel csak 1évig támogatja a CPU-it driverrel ezért az enduro-hoz nem lehet későbbiekben új VGA drivert felrakni, mert nem fog működni vele a váltás:( legalábbis ha jól értelmeztem a nemrég linkelt cikket

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák