Új hozzászólás Aktív témák

  • Diniboy

    aktív tag

    válasz Diniboy #46989 üzenetére

    http://www.edigital.hu/Notebook/Dell_Inspiron_3521_notebook-p354344.html Vagy ez ? mindig is Intelt szerettem volna , de sose szántam el magam hogy kiadjak annyi pénzt rá :D És mi ez az 1,8 ghz. Látom hogy kevesebbet fogyaszt mint az A4es és tudom nem lehet clock to clock összehasonlítani a 2őt de akkor is keveslem,nem tudok elvonatkoztatni a gigahertzektöl :D És ez még mindig csak a 6660 as szint vga-ban és tapasztalatból tudom , ez a szar World of Warcraft nem bírja az AMD-t . Majdnem 4ghzre húzott 960T-m van HD6850el (ezt megnéztem 950mhzre huzva is, úgy sem jobb), FHD-ban minden beállitás minimum, ha csak nézek ki a fejemből 100+ fps, városban ha sok player van 34fps, 10 fős raiden meg néhol leesik 14 alá....
    Volt alkalmam kipróbálni egy GCNes 7970el és úgy sem volt sokkal jobb, annyi hogy fel lehetett venni a beállításokat magasabbra, és nem volt ekkora fps drop. Kriminális :) Minden új fps játék megy a gépemen, imádom a procit is meg a vga-t is de sajnos a wow egy toldozott foldozott hulladék. 1 magot hajt meg a procimon 80%ban kb, meg még egyet 40% ra, de overalban nem szokta elérni a cpu kihasználtság a 50%ot se. A gpu szintén zenész, alig pörög
    Na de elkalandoztam, visszatérve a laptop kérdésre:
    Persze a szívem szerint egy izmos haswell i5öt vennék, és gtx 740 feletti vga-t , vagy még inkább 750 felett valamit, de kérdés szükségem van e erre az asztali gépemet meghaladó teljesítményre ha leginkább csak netezek, meg sorozatokat nézek rajta idebent, főleg annak fényében hogy a rendes boltokban kifizetem a kamatokkal a 200K-s árra a 300at vagy a 340et mire letelik a hitel :)

Új hozzászólás Aktív témák