Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    veterán

    válasz Peddy789 #26399 üzenetére

    A HP 630-at felejtsd el, az a leggagyibb HP gép jelenleg, hosszú távra nem szabad azt venni. Korábban Premete linkelt használt Latitude E6520-at 180-ért, annál jobb gép 5 év múlva sem fog kelleni, pláne hogy az valószínűleg 5 év múlva is gép lesz. Ha mindenképp új kell, akkor Dell Latitude E5530, megéri szerintem kicsit többet költeni rá, de tényleg komolyabb gépet venni, ha a tartósság a cél.

    pajan2: Az S430 egy furcsa átmenet az Edge-ek és a Thinkpadek között. Nagy felbontású (HD+) 14"-os matt kijelzője van, de fényes kávája (azóta se értem ezt miért kellett így kiadni, borzalmasan néz ki pár érintés után :((( ). A zsanérja erősebb, mint egy E430-nak, a külső burkolata ugyanaz szerintem, belül nem tudom milyen, annyit nem használtam hogy belenézzek komolyabban. Mivel a T430u mégiscsak egy ultrabook, nincs olyan masszív váza mint a többi Thinkpadnek, de a zsanérja, a burkolata jobb, mint az S430-é. Döntsd el mi kell neked, a design és a jobb anyaghasználat, vagy a kicsit esetlen design, de erősebb hardver. Rajtad áll, én most sima T430-ról írva nem tudnék megint S430-at használni, arról váltottam, hát ég és föld a különbség még úgy is, hogy azt a gépet is megszerettem, amennyire lehetett 2 hét alatt.

    [ Szerkesztve ]

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Új hozzászólás Aktív témák