Új hozzászólás Aktív témák

  • RedHarlow

    aktív tag

    Nekem egy olyan segítségre lenne szükségem, hogy ma éjfélig döntést kellene hoznom két laptop között és a segítségetekre lenne szükségem. A két gép az alábbiak.

    1.
    SAMSUNG Series 3 NP300E5X-S02HU

    Processzor: Intel Core i3-3110M 2.40GHz
    Ram: 6GB
    Merevlemez: 750 GB
    Videokártya: NVIDIA GeForce GT 620M 1GB

    Ár: 140 000 FT
    ------------------------------------------------------------------------
    2.
    Lenovo IdeaPad G580 59-355631

    Processzor: IntelR CoreT i3-2328M 2.2GHz 2.40GHz
    Ram: 6GB
    Merevlemez: 500 GB
    Videokártya: NVIDIA GeForce GT 635M 2GB

    Ár:139 000 FT
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Amiért nem tudok dönteni:
    1. A Lenovo kinézetre nem jön be annyira mint a Samsung, elfogultabb vagyok a Samsungal kapcsolatban.
    2. A Lenovo-t bárhol nézem ezzel a típusszámmal, mindenhol azt írják, hogy 4GB-ram van benne, kivéve az extreme digital ahonnan rendelni is akarom ha arról van szó. Szóval nem tudom hogy elírás-e vagy tényleg 6GB-os.
    3. Tudom, hogy a Lenovóban sokkal jobb videokártya van de annyira nem akarok új játékokkal játszani mivel van itthon ps3-am így 2010 előttiek is bőven elegek. Általában RPG-kel játszom, azokból is a régebbiek. Nagyon max egy Skyrim-et próbálnék ki. És kb annyival jobb a proci a samsungban minta videokártya a lenovoban nem?
    4. Nem tudom milyen minőséget gyárt laptopban a samsung, én ezt a videot néztem meg és nagyon meggyőzött, minőséginek tűnik az egész és azóta nem is tudok más laptopra gondolni. [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák