Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkDeer

    senior tag

    Sziasztok!
    Segítséget kérnék notebook választásban.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Nem azonnal, kb. ez év végéig.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) 200-300 ezer Ft.
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) Irodai programok, netezés, letöltés, semmi játék.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Nem használnám játékra.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 17,3" FullHD IPS matt.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Minimálisan lenne hordozva, nagyrészt asztali gépként használnám.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Nem szükséges.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége? Nem lényeges, bővíthető legyen garanciavesztés nélkül.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) Teljesen magyar nyelvű billentyűzet numerikus résszel és háttérvilágítással.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Csak új.

    Jelenleg egy 6 éves Asus ROG G751-et használok, ezt váltanám egy ugyanekkora, majdnem ugyanilyen gépre, de időközben teljesen leszoktam a játékról, így felesleges a dedikált videókártya, bőven elég lenne nekem egy integrált is. Nem tudom jelenleg létezik-e olyan 17,3-as notebook ami kvázi gamer cucc, dedikált videókártya nélkül, de szinte minden más tudással felvértezve. Ebben kérném a segítséget. Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák