Új hozzászólás Aktív témák

  • Kojil

    csendes tag

    Sziasztok!

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Most
    (2) A gépre szánt összeg forintban? 90-100 Ft
    (3) Felhasználás? Office, Net böngészés, esetleg minimális CAD
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? -
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 10-11" és bőven elég a HD felbontás.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Ez lenne az egyik fő szempont, lentebb kifejtem.
    (7) Operációs rendszer? Windows 10
    (8) Tárhely mérete és típusa, memória mennyisége, optikai meghajtó kell-e? 64GB is elég, akár eMMC. RAM 4GB, ODD nem kell
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? Egyetemista vagyok és az asztali gépem hétvégente elég fárasztó hazahurcolni, szóval hétvégére keresek valami kis, hordozható gépet, amiről tudok beadandókat írni ha itthon vagyok vagy órán jegyzetelni. Nagyon tetszenek a 2in1 hibridek, a Lenovo Miix 310 4GB-s változatát ki is próbáltam és szerintem amire nekem kéne tökéletes lenne, de azért kíváncsi vagyok, hátha tudtok valami jobbat ajánlani.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? Új gépet szeretnék, de ha van jó áron használt akkor az is szóba jöhet.

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    We have greatness within us.

Új hozzászólás Aktív témák