Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz ht42 #15282 üzenetére

    Ha a képminéség itt nulla, akkor az 1 hányszoros nagyságrend? Ha pontozom, és ez 1, a többi meg 100, az elég? Én meg benq projektorral, hdmi-s erősítővel nézem, egy asrock Q1900-as lapos kisgép win8 + kodival 100X korrektebb, egy Samsung BDC8500S blu-ray lejátszó a rá telepített plex-szel szintén ezerszer korrektebb képet ad. Az egy dolog, hogy itt 110"-es képátló van, a képminőség nálam nem csak pixelekből áll, és amivel gond van, az a rész sehol sincs a felsorolt többi eszközhöz képi világához képest. Ha rákeresgél ilyen- olyan fórumokon az ember, láthatja, hogy van bőven probléma a hdmi kimenettel, csak vannak akik kevésbé érzékenyek erre a részre. 50"-os blaupunkt LED tévén nekem is jónak tűnik, holott egyébként látom, hogy mégsem az igazi. Van összehasonlítási lapom perceken belül, ugyanazokkal az eszközökkel, ugyanolyan fényviszonyok mellett, ennyi az egész. Kábelből próbáltam 100-at, beállításokat végignéztem, fórumokat tártam, oprendszert cseréltem, ez bizony hardveres probléma. Egyszerűen sötét és élettelen a kép, a többi eszközzel hibátlan.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • redwhite78

    aktív tag

    válasz ht42 #15282 üzenetére

    Felhasználói tapasztalatokra lennék kíváncsi. Volt itt olyanról szó, hogy az RPi2 "nagyságrendekkel" gyengébb képet ad, mint egy célhardver hálózati médialejátszó. Mennyire igaz ez, ha a megjelenítő max egy 50"-os TV?
    Épp elhatároztam volna magam egy RPi2 összerakására, de ez most elbizonytalanított. A másik alternatíva, hogy veszek egy mede8er med600-at.

    never go full retard

Új hozzászólás Aktív témák