Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saen

    veterán

    válasz sucre #87006 üzenetére

    Szerintem nem kell neked a g-sync meg a 144hz. A kettő egymás nélkül nincsen. Nyugodtan vegyél egy 27" WQHD-t és kész, az jelentősen olcsóbb.
    TN-ek valóban sokat fejlődtek, de betekintési szög maradt.

    [ Szerkesztve ]

  • Anonymus23

    veterán

    válasz sucre #87006 üzenetére

    Nekem a játéklistából a Division szúrt szemet, mert szinte csak azzal játszok, hát ha ott nem számít a magas FPS, akkor sehol, lehet, hogy nem FPS, mert TPS, de a DZ-ben ég és föld a különbség egy 144Hz-es és 60 Hz-es monitor között.
    Én azt mondom, hogy ha meg tudod fizetni (mármint nem számít túlontúl a ráköltött összeg), akkor nyugodt szívvel tudom neked a XB271HU (WQHD, IPS+G-Sync ajánlani), mert rohadt jó monitor.
    Előtte én egy 27 colos még CCFL-es TN-es Samsungon, majd egy 32" IPS TV-n toltam a Division-t, a 144Hz rohadt sokat lendített a játékélményen, a G-Sync meg nem rossz ha nem tudsz 80-90+ FPS-t kitolni a konfigból (főleg új játékok, mint AC origins, Wildlands már eléggé leesnek 50-80 FPS környékére is), nekem is hasonló konfig van (6700K, 1070 GTX).
    Ha ki akarod próbálni, akkor szerintem az Oázisnál meg tudod tenni, kérdezz rá Brekknél, hogy mikor és hogyan lehet megoldani.

    Ha sorrendet kellene felállítani, akkor én ezt tenném: IPS, 144Hz (vagy több), G-Sync.
    És innentől kezdve ami árban belefér.

    A felbontást neked kell belőni, de szerintem a WQHD az egy nagyon jó köztes állapot a FHD és a 4k között, 27"-on meg kifejezetten kellemes, mert ez a méret még játékra belátható, és a magasabb felbontás miatt nagyon szép homogén képet kapsz.
    Engem esetleg egy 34"-os 1440p-s X34P tudna megmozgatni, de olyan áron lesz, és olyan vas kellene alá, amit jelenleg nem vagyok hajlandó kifizetni egy játék konfigért...

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák