Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snecy20

    veterán

    válasz Hmmm1 #58639 üzenetére

    "A Dellek nem néznek ki rosszul, de a legtöbbnél 8ms a válaszidő és lehet kicsit zavaró lenne már."

    A gyakorlatban nincsen észrevehető különbség a 8ms és 5ms között... Legalábbis ha Dell-t akarsz, pont ez ne tántorítson el a vételtől.

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

  • Brekk

    addikt

    válasz Hmmm1 #58639 üzenetére

    Szia!

    A VX239H jó monitor. Sajnos PS4-re kötve nem láttam még, de sztem tökéletesen fog működni. Sztem jól is néz ki, a talpával sincs gond, annyi negatívuma van, hogy nem magasságállítható.
    Ha pixelgarit kérsz, akkor saját költségünkön cseréljük a monitort ha mégis hibás, de ennek feltétele, hogy előtte meg is nézhessük, mivel egy odavisszaküldés költsége több mint a pixelgari ára. Tehát mi nyilván hibátlant szeretnénk küldeni. Természetesen van lehetőség kérni, hogy ne bontsuk ki, volt is már rá példa, de akkor ha gond van akkor vissza kellene juttatni a monitort.
    Kalibrálásnak sztem továbbra is van értelme, de ezt mindenki döntse el maga.
    Az LG IPS paneles monitor/tv-k nem arról híresek, hogy milyen jók. Persze praktikus, de sztem tévén nézzünk tévét. Ráadásul ezek általában még kalibrálásra sem adnak lehetőséget.
    A fényerőt kalibrálásnál mi levesszük egy referenciához, ami esti és normál nappali felhasználáshoz megfelelő. Sztem azt olyan nagyon nem érdemes állítgatni, baj csak akkor van, ha a használat helyszínén mondjuk besüt a nap, így olyankor fel kell tolni a fényerőt.
    A gombokkal sztem nincs baj, tény, hogy jobb a nyomógomb, de sztem használható ez is, nomeg annyit nem fogod nyomkodni sztem.

    http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

Új hozzászólás Aktív témák