Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Isual #43045 üzenetére

    "Nem kell, csak azt hittem, hogy a VGA-don a második DVI-I csak az analógra való átalakításra szolgál."
    Fogalmam sincs. Ilyen VGA-m van: [link]. Ebből kiderül vmi?

    "Opció esetleg a következő lehet: U2713HM elad, U2913WM és két P2314H vétele. Ezeknek ugyanakkor a pixelmérete."

    Ez az ultrawide cucc nálam csak azért jöhet szóba, mert le van árazva az LG. :D A Dell majdnem kétszer annyi lenne, nekem nem ér meg ennyit. Gondolom az LG mellé is oda lehet tenni a 2x P2314H-t. Én új cucc vételénél arra is gondolok, hogy később el tudom-e majd adni ha leült a fellángolás vagy találok vmi jobbat, és minél drágább vmi, annál nehezebb eladni illetve annál többet bukik rajta az ember, szóval nem szórom feleslegesen a pénzt.

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Isual #43045 üzenetére

    "- Nem kell, csak azt hittem, hogy a VGA-don a második DVI-I csak az analógra való átalakításra szolgál."

    Megjavitottak a monitoromat, ezzel kapcsolatban viszont epp lenne egy kerdesem. Az alabbit vettem eszre: eloszor DVI-I-re dugtam a gepen, masik oldal DVI-D, s ekkor valamilyen interferenciaval teli kep fogadott. Ezutan DVI-D <-> DVI-D teljesen fasza. Aztan DVI-D+D-Sub atalakito <-> D-Sub, s megint rossz a kep. Aztan kicsereltem parszor a kabaleket, s vegul ugy nezett ki, hogy stabilan jo: DVI-D <-> DVI-D, D-Sub <-> DVI-I + D-Sub atalakito. Ez lehet a kimenet problemaja? Sajnos a tv-n nincsen DVI-D, igy azt nem tudom megnezni ott mi tortenne a DVI-D <-> DVI-D osszkotessel.

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák